Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Star Wars Rebels: A Look Ahead

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Oliver98
25-26
25. Červenec 2014 - 9:05
Na Povstalcov sa teším. Vyzerá to fakt super a nechápem tých, čo tomu nechcú dať šancu. Dosť som zvedavý na zápletku okolo jednej starej známej Jedi, ktorá prežila, ale aj na Wookieov, formovanie prvej povstaleckej bunky... bolo by to na dlho. Celkovo sa teším na seriál a som zvedavý na Obiho. :)

+1
0
-1
Obrázek uživatele Exarkun
26-27
25. Červenec 2014 - 12:41
Doufám, že to je jen, jak bývá celkem věžné, předběžný dabing určený pouze pro účely traileru, jinak mi nechtějte tvrdit, že by porušili jedno z nejstarších nepsaných pravidel se SW spjatých, které se ze světa Star Wars přesunulo i do všech jiných zábavních průmyslů... A sice, neříkejte, že by počínaje Rebely měla Anthony Daniels přerušit své všudypřítomné pouto s postavou C-3PO, kterého si zahrál již v první epizodě Star Wars roku 1977 a dodnes ho hraje/dabuje všude, kde se vyskytne, byť i třeba jen na 5 vteřin.

Frankly, it is no honour to defeat you, Crado! Will is half the winning!

+1
0
-1